Багет для картин оптом

Сортировка:
Показать:
Отображение: список сетка

Секрети справжнього багету
   Багет – слово, яке прийшло до нас із французької мови та надійно влаштувалося у лексиконі творчих людей, художників, вишивальниць і навіть дзеркальників. Воно позначає планку, гладку або з орнаментом, з якої виготовляють рамки для картин, фотографій, інсталяцій, дзеркал.

   Сьогодні багет є найпопулярнішим матеріалом для обрамлення предметів образотворчого мистецтва. Це і не дивно, адже він здатний підкреслити глибину кольору, тонко та витончено відтінити ідею, стати завершальним штрихом роботи. Після оформлення багет стає частиною витвору мистецтва, тому недооцінювати його ролі не варто.

   Залежно від матеріалу, складності візерунка, ширини планки, вартість на багети різних типів може значно відрізнятися. Найдорожчими та найпопулярнішими є дерев'яні вироби. Вигідною в плані вартості альтернативою першому варіанту є пластиковий багет, однак і його не варто недооцінювати, адже якісно виконану рамку часом неможливо відрізнити від оздоблення з натурального дерева.

   Майстерня ArtBaget надає можливість вибрати багет для картин двох типів - дерев'яний і пластиковий. У нас величезний вибір форм, кольорів, текстур та орнаментів. Тому ви зможете здивувати своїх клієнтів. Окрім того, колекція постійно поповнюється новинками.

Матеріали та поради
   Залежно від того, якою ціновою політикою дотримується ваша майстерня, ArtBaget може запропонувати широкий асортимент продукції – від елітного «дерева» до недорогих пластикових варіантів. Чим же відрізняються ці матеріали у використанні і як виглядають «наживо»?

   Дерево - незаперечний лідер серед матеріалів для багету. Причиною цього є кілька вагомих переваг:

► міцність та довговічність;
► простота роботи з матеріалом;
► натуральність та екологічність;
► безпека для здоров'я;
► простий та вишуканий зовнішній вигляд.
   Дерев'яний багет стане чудовим рішенням в оформленні робіт, якщо заощаджувати немає потреби. Цей матеріал благородний і приємний оку, він не вигоряє за умови використання якісних лакофарбових матеріалів, він має «теплу» домашню енергетику. Єдиним недоліком цього варіанта є ціна, але вона з лишком окупається іншими перевагами.

   Пластик - придбати багет для рамок із пластику теж є сенс і це зовсім не показник несмаку чи жадібності. Вагомими перевагами даного варіанту є такі особливості:

► матеріал може набувати найхитріших форм;
► добре передає колір;
► значно заощаджує бюджет покупки;
► відрізняється широким асортиментом.
   Якщо ви вирішили придбати пластиковий багет оптом, варто знайти майстерню, яка виготовляє якісну продукцію. "ArtBaget" використовує тільки якісні матеріали, тому наш пластиковий багет для картин у зовнішньому вигляді не поступається дерев'яному.

   Якщо ви вирішили вибрати багет через інтернет-магазин, скористайтесь послугами нашого менеджера. Це досвідчений фахівець, який допоможе підібрати найпопулярніші або найкреативніші варіанти, врахує ваші потреби та швидко обробить замовлення.

Вигідна вартість - майстерня "ArtBaget"
   Ми знаємо, як важливо забезпечити незаперечну надійність продукції, тому працюємо тільки з перевіреними матеріалами. Крім того, можемо гарантувати витонченість форм та різноманітність асортименту. Шукаєте якісні багети для картин – майстерня "ArtBaget" дозволяє вибрати та придбати товар у будь-якому куточку країни.